مقالات

اطلاعیه مهم

عرض ادب خدمت همه نیک راهیان عزیز

بدینوسیله به اطلاع می رساند که بعلت شرایط خاص ایران ، موسسه یوگا نیک راه همراه با همه اقشار جامعه، در جهت حفظ سلامت فردی و اجتماعی هنرجویان ، تا تاریخ 1399/1/15 تعطیل میباشد .
لازم به ذکر است که از شما هنرجوی عزیز درخواست داریم که با همراهی نیک راه در فضاهای مجازی و یا با تماس با دفتر موسسه ، از تغییرات احتمالی برنامه‌های آتی موسسه مطلع شوید.

امید به آنکه بتوانیم با شروع بهاری نو ، با تکیه بر افزایش سطح آگاهی جمعی و همبستگی ملی ، با همه مهرمان ، سلامت و جامعه پاک را به هم میهنان خود تقدیم کنیم.

آرزوی سلامت،امنیت،آرامش و صلح برای ایران و زمینتماس با دفتر موسسه
886 38 804
وبسایت
Www.Iranbiharyoga.com
تلگرام
@NikrahyogaIran
اینستاگرام
@nikrahyoga

سوا (قسمت آخر)

 

از آموزه‌های سوامی شیواناندا ساراسواتی

 

26

خدمت فداکارانه باعث ایجاد پرِم یا عشق جهانی و الهی می‌شود. در ابتدا وقتی قلب به‌خاطر خودخواهی تنگ شده است فقط همسر، بچه‌ها، تعدادی از دوستان و خویشاوندانتان را دوست ‌دارید. همین‌که تحول پیدا می‌کنید

سوا (قسمت پنجم)

 از آموزه‌های سوامی شیواناندا ساراسواتی

 21

دلسوزی کردن برای رنج دیگری یعنی با دیگرانیکی شدن. خودتان را جای دیگران بگذارید. آرام کردن سردرد کس دیگری یعنی فراموش کردن سردرد خودتان. کاستن از اندوه دیگری یعنی سبک یا رفع کردن اندوه خودتان. بگذارید قلبتان از رنج دیگران به رحم بیاید. قلبتان را بگشایید.

سوا (قسمت چهارم)

از آموزه‌های سوامی شیواناندا ساراسواتی

16

زندگی‌نامة ماهاتما گاندی را مطالعه کنید. او هیچ‌وقت میان سوای بی‌اهمیت و کار موقرانه تفاوتی نمی‌گذاشت. زیرورو کردن زباله‌ها و تمیز کردن دستشویی برای او عالی‌ترین یوگا و عالی‌ترین نیایش بود. این «من» کوچک واهی را با همه نوع سوایی نابود کرده بود.

سوا (قسمت سوم)

از آموزه‌های سوامی شیواناندا ساراسواتی

دو ساعت حبس نفس با کومباکا، بیست و چهار ساعت تسبیح گرداندن، چهل روز زیر زمین بدون غذا در وضعیت سامادهی نشستن، در گرمای سوزان آفتاب تابستان یک‌پایی ایستادن، زیر آفتاب نیم‌روز تراتاکا کردن، در جنگل ساکت و دورافتاده ذکر اُم سردادن، موقع انجام سان‌کیرتان یک عالم اشک ریختن، همة اینها بی‌فایده است مگر اینکه

عضویت در سایت

باعضویت در خبرنامه ما ، می توانید از آخرین اخبار این مجموعه آگاه شوید. برای عضویت برروی ادامه مطلب کلیک کنید

ادامه مطلب

درباره مرکز یوگا بیهار

در این قسمت می توانید اطلاعات مربوط به مرکز بین المللی یوگا بیهار را مشاهده نمایید.

ادامه مطلب

عضویت در انجمن

برای اطلاع از آخرین مباحث علمی یوگا می توانید در انجمن ایران بیهار یوگا عضو شوید.

ادامه مطلب